FITasystent - OPINIE

SPRAWDŹ, CO O PROGRAMIE FITasystent
MÓWIĄ SAMI UŻYTKOWNICY

Instytut Ćwiczeń Psychofizycznych Zalewski & Partnerzy

Opole

Potrzebowaliśmy programu, który pozwoli nam efektywnie nadzorować nasz klub, odpowiednio zarządzać danymi klientów i w efekcie maksymalizować zyski. Dlatego wybraliśmy program FITasystent. W jednym miejscu mamy dostęp do sprawdzonych funkcji i rozwiązań technicznych, ułatwiających całościową obsługę klienta, weryfikację rezerwacji oraz ważności karnetu, a także łatwą sprzedaż. W każdej chwili możemy uzyskać szczegółowe analizy i raporty, jak również istotne dane na temat kondycji naszej firmy. Cenimy sobie możliwość dostosowania systemu do naszych potrzeb, dzięki czemu możemy utrzymać pozytywne relacje z klientami.

Galeria Fitness Kołecki

Ciechanów

Jesteśmy użytkownikami programu FITasystent od kwietnia 2011 roku. Na programie pracują 4 osoby. Intuicyjność i prostota programu FITasystent sprawiają, że nikt nie miał problemów z jego obsługą. Do dyspozycji mamy wystarczającą liczbę sal, wypożyczalnię, sklep, gdzie wszystko jesteśmy w stanie ustawić i spersonalizować pod Nasz klub. Bardzo ważnym dla Nas aspektem, jest wsparcie techniczne twórców programu. Mieliśmy także wsparcie przy tworzeniu aktualizacji na Naszą prośbę gdy chcieliśmy wprowadzić małe ulepszenie do programu. Zdecydowanie jest to program dla Naszego klubu!

Klub Bokserski Red Corner

Opole

Firma Usługowa BUDEX JR, właściciel KIubu Bokserskiego Red Corner Opole poleca usługi firmy Anmarsoft z Gdańska oraz oprogramowanie FITasystent. Program FITasystent jest intuicyjny w obsłudze i bezawaryjny. Oferuje wszystkie niezbędne oraz wiele dodatkowych opcji przydatnych w prowadzeniu klubu sportowego. Współpraca z właścicielem w/w oprogramowania jest bezproblemowa, wszelkie sprawy typu aktualizacje, pomoc techniczna, płatności, dodatki są rozwiązywane bezzwłocznie.

Studio Fitness Pro-Fit

Konstancin – Jeziorna

Program FITasystent użytkujemy już trzeci rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Prosta, czytelna obsługa i wiele możliwości konfiguracji do potrzeb. Do tej pory nie pojawiły się żadne problemy związane z obsługą systemu, a gdy mieliśmy jakieś wątpliwości (zwłaszcza na początku) pomoc była bardzo szybka. Polecam!

Power Studio

Chrzanów

Nasza przygoda z FITasystent rozpoczęła się w 2012 roku. Jako początkujący w branży fitness potrzebowaliśmy sprawdzonego i profesjonalnego programu do obsługi klientów. Postawiliśmy na FITasystenta i opłaciło się! Dostosowany do potrzeb klubu, pomocny, łatwy w obsłudze, przejrzysty i szybki.